istenen Modelin Hemen Montajı yapılır mı?
15 Şubat 2017
Kaç Yıldır Cami Halısı üretiyorsunuz?
3 Mart 2017

Cami Halısı Seçerken Nelere Dikkat Edelim?

Cami halılarında beklenti halıların uzun süre yatmadan durması ve dökülmemesidir.
Burada metrekareye düşen ilmek sayısı Dolayısıyla malzeme sıklığı kullanılan hammadde ve dokumanın kalitesi en belirleyici etmenlerdir
Üretim şartları ve malzeme kalitesi olarak normal halılardan çok farklı üretilen cami halıları yüzlerce binlerce belki milyonlarca baskıya maruz kaldıkları için son derece dayanıklı olmak zorundalar. Testleri yapılmış ve sertifikaları olan test sonuçları onaylanmış firmaların ve markaların ürünlerini seçmelisiniz. Tabiki tecrübe ve güçlü referansları olmalı firmanın. Memnun müşterilerini araştırmalısınız ve tabiki kurumsallık, en hassas olmanız gereken konulardan biri de kurumsallıktır. firmanın kurumsallığı sizin daha sonra doğabilecek sorunlardan oluşan maduriyetinizi giderecektir. Size onaylatılan modelle ve halı özellikleri ile camiye uygulanan halının aynı olması ve firmanın size verdiği garanti çok önemlidir.
Halısan, tecrübesi ve kalitesi ile sektörün öncüsü olmaya uzun yıllardır devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin geleceği olduğunu çok iyi bilen Halısan Halı Kaliteden taviz vermeden üretime ve hizmete devam etmektedir.