Aklınıza Takılanları

BİZE SORUN

Kaç Yıldır

Cami Halısı üretiyorsunuz?


Cami halılarının üretiminde 20 yılı Aşan tecrübesi olan halısan halı her malzeme yani polyamid akrilik ve yün cami halıları için özel geniş üretim hatlarına sahiptir Camilere özel motifler ve figürler tasarlayıp üretebilen halısan halı farklı cami halısı motifleri de tasarlayan bir Ar-ge ekibine sahiptir. Referansları arasında 10 larca cami, yurt, düğün salonu, konferans salonu bulunan Halısan Halı; Sektörün en güçlüsü olmanın haklı gururunu yaşıyor.

CAMİ HALISI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDELİM ?

Cami halılarında beklenti halıların uzun süre yatmadan durması ve dökülmemesidir. Burada metrekareye düşen ilmek sayısı Dolayısıyla malzeme sıklığı kullanılan hammadde ve dokumanın kalitesi en belirleyici etmenlerdir Üretim şartları ve malzeme kalitesi olarak normal halılardan çok farklı üretilen cami halıları yüzlerce binlerce belki milyonlarca baskıya maruz kaldıkları için son derece dayanıklı olmak zorundalar.
Testleri yapılmış ve sertifikaları olan test sonuçları onaylanmış firmaların ve markaların ürünlerini seçmelisiniz. Tabiki tecrübe ve güçlü referansları olmalı firmanın. Memnun müşterilerini araştırmalısınız ve tabiki kurumsallık, en hassas olmanız gereken konulardan biri de kurumsallıktır.
Firmanın kurumsallığı sizin daha sonra doğabilecek sorunlardan oluşan maduriyetinizi giderecektir. Size onaylatılan modelle ve halı özellikleri ile camiye uygulanan halının aynı olması ve firmanın size verdiği garanti çok önemlidir. Halısan, tecrübesi ve kalitesi ile sektörün öncüsü olmaya uzun yıllardır devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin geleceği olduğunu çok iyi bilen Halısan Halı Kaliteden taviz vermeden üretime ve hizmete devam etmektedir.

İSTENEN MODELİN

HEMEN MONTAJI YAPILIR MI ?


Halısan halı, geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun cami halısı üretmekte ve birçok model Cami halısını da stoklarında bulundurmaktadır. Stoklarımızdaki onlarca cami halısı modelimiz için hemen montaja gelebilmekteyiz. Bunun yanı sıra stoklarımızda bulunmayan bir model talebinizde ise 2 hafta gibi kısa bir sürede üretim tamamlanıp montaj başlamaktadır. Tamamı kendi personeli olan montaj ekibi Halısan Halıyı cami halısı montajı konusunda da farklı bir noktaya getirmiştir.
Belki de sektördeki cami halısı taleplerine en hızlı karşılayabilen firma olan Halısan Halı ismi, cami halısı dendiğinde ilk akla gelen markadır.

CAMİ HALILARINDAKİ DİĞER DETAYLAR NELERDİR ?

Cami halıları metrekaresinin ağırlığına kullanılan malzemeye ilmek sayısına hav yüksekliğine işlenecek desene ve kullanılan boyaya göre bile değişiklik göstermektedir. Bir çok farklı kalite ve fiyatta cami halısı bulmak mümkündür.
Dikkat edeceğiniz detayların başında Cami halısında kullanılan ipliğin türü, hav yüksekliği, halının tuşesi, renklerinin canlılığı gibi özellikler gelmektedir. Cami halılarının basılma performansı da önemlidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi farklı fiyat aralıklarında Cami halısı bulmak mümkündür. Ancak ucuzunu almak uzun vadede size zarar ettirecektir. Cami halısı aldığınız firmanın geçmişi ve Cami halısındaki uzmanlığı son derece önemlidir.

Cami Halısında

Neden Halısan


Cami halısı üretmek son derece uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur.20 yıllık cami halısı üretim tecrübesi bulunan HALISAN halı Yüzlerce camiye binlerce metre kare cami halısı üretip uygulamıştır. Cami halısı üretmek başlı başına bir uzmanlık gerektirdiği için tercihlerini cami halısı üreten firmalardan yana kullanan herkes memnun kalmıştır. Daha öncede belirttiğimiz gibi Halısan Halının kendine ait montaj personeli ile işini son derece hassasiyetle ve kaliteli yaptığını da dikkate almak gerekir. Cami halısı Konusunda, Halısan Halı Sanayi müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatları ile tüm Türkiye’de adından ve haklı şöhretinden sıklıkla bahsedilmektedir.

Özel Tasarım

Cami Halısı Üretiyor musunuz ?


Özel tasarım ve farklı boyutlardaki göbekli Cami halılarının üretiminde son derece tecrübeli olan “Halısan Halı Sanayi” hemen her türlü deseni istenilen camiye uygulayabilmektedir Polyamid, akrilik ve yün olarak üretilebilen göbekli cami halıları mevcuttur Türkiye’de sıklıkla akrilik cami halıları tercih edilmektedir. Cami Halısı siparişi alındıktan sonra üretim süreci başlar ve yaklaşık 2-3 hafta süren üretimin ardından cami halısının montajı yapılır.

"Cami Halısı Üretmek Uzmanlık İşidir"